Haber

İŞKUR aracılığıyla en az 3.238 ilkokul mezunu alımı! (İŞKUR YENİ İŞLER)

Yeni ve mevcut temizlik görevlisi alımına ilişkin ilanlar Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayımlanmaya devam etmektedir. Türkiye’nin farklı illerindeki özel bölümlerde ve kamu kurumlarında istihdam edilecek adayların en az ilkokul mezunu olması şartı aranmaktadır. Yayınlanan duyuru kapsamında başvuru koşulları değişkenlik gösterirken, bazı kurumlar KPSS puan koşulu aramıyor. İşte İŞKUR 3.238 temizlik görevlisi iş ilanları…

İŞKUR Paklık Nöbetçi alımına nasıl başvurulur?

İŞKUR üzerinden temizlik görevlisi iş ilanlarına başvurmak için https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx internet sitesine giriş yaparak “Meslek” yazan kutucuğa “Temizlik Görevlisi” yazın. ve ortadaki seçeneğe tıklayın. Görünen reklamlarda oturum açın. Başvuru koşullarını sağlıyorsanız “Başvur” butonuna tıklayın ve başvurunuzu yapın.

İŞKUR üzerinden ilk kez başvuru yapacakların İŞKUR kaydı oluşturmaları gerekmektedir. İŞKUR kayıt bölümüne girin, kişisel bilgilerinizi doldurun ve ardından kayıt olun ve giriş yapın.

İŞKUR PAKLIK MEMURU İŞLERİ
İŞKUR GİRİŞ
İŞKUR ÜYELİK SÜRECİ

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

  • En az ilkokul mezunu olmak,

  • Sağlık sorunu olmayan,

  • Ekip çalışmasına yatkın,

  • Kişisel temizliğe önem vermek,

  • Tam veya yarı zamanlı çalışmaya uygun

  • 18 – 40 yaş aralığında.

Bir iş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurumun hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya Kurum birimlerine şahsen başvurarak kayıt olmaları gerekmektedir. Başarılı eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan hakkında eksiksiz ve doğru bilgiler gereklidir. Hem internet üzerinden hem de Kurum çalışanı aracılığıyla kayıt yaptıracakların kendileri ile ilgili bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde yansıtmaları, uygun bir işe yerleştirilebilmeleri için çok değerlidir. Bu nedenle lütfen özlük, bağlantı, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde sisteme giriniz.

yenisarbademli-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu